Skulpterat och bemålat trä. Färgslitage, klädsel ställvis med skador. (Höjd 100)
5 200 SEK | 2020-09-06 11:48 |
5 000 SEK | 2020-09-06 12:00 |
3 200 SEK | 2020-09-06 10:50 |
2 200 SEK | 2020-09-05 19:40 |
550 SEK | 2020-09-04 13:55 |
150 SEK | 2020-09-03 22:32 |
100 SEK | 2020-09-03 19:45 |
100 SEK | Startpris |