Fanerad i ek och mahogny. Med tre lådor. Draghandtag av mässing. Nyckel finns. Ytslitage, stötmärken, mindre kompletteringar, torrsprickor. (Höjd 82, djup 61, bredd 98)
1 800 SEK | 2020-09-06 09:17 |
1 700 SEK | 2020-09-06 09:37 |
1 000 SEK | 2020-09-05 00:58 |
850 SEK | 2020-09-06 07:34 |
750 SEK | 2020-09-05 14:45 |
650 SEK | 2020-09-05 12:55 |
550 SEK | 2020-09-04 17:42 |
100 SEK | Startpris |