Fanerat. Med inläggningar. Beslag i brons. Delvis läderklädd skiva. Mindre fanerskador. (Höjd 83, 128x70)
4 000 SEK | 2020-09-06 11:55 |
3 800 SEK | 2020-09-05 07:36 |
3 400 SEK | 2020-09-04 14:51 |
3 200 SEK | 2020-09-03 23:44 |
3 000 SEK | 2020-09-04 07:00 |
1 000 SEK | 2020-09-03 22:41 |
100 SEK | Startpris |