Fanerat, med intarsia. En dörr, invändigt med två hyllplan i glas. Nyckel finns. Defekt lås. Ytslitage, fanersprickor. (Höjd 159, bredd 62, djup 30)
1 600 SEK | 2020-09-06 13:22 |
1 500 SEK | 2020-09-06 11:54 |
1 300 SEK | 2020-09-06 11:30 |
1 000 SEK | 2020-09-05 22:48 |
700 SEK | 2020-09-05 14:01 |
250 SEK | 2020-09-04 06:27 |
100 SEK | Startpris |