Fanerad med inläggningar. Förgyllda beslag. Skiva av marmor. Med tre lådor. Nyckel finns. Skiva med ytskada. (Höjd 85, bredd 115, djup 50)
2 900 SEK | 2020-09-06 12:03 |
2 800 SEK | 2020-09-06 11:57 |
2 000 SEK | 2020-09-04 14:49 |
1 600 SEK | 2020-09-03 21:07 |
100 SEK | Startpris |