Originalmålning. En dörr, invändigt med två hyllplan. Färgslitage, repor, enstaka kantavslag. (Höjd 96)
2 100 SEK | 2020-09-06 10:18 |
2 000 SEK | 2020-09-06 11:41 |
900 SEK | 2020-09-05 23:27 |
850 SEK | 2020-09-05 19:42 |
800 SEK | 2020-09-05 08:56 |
650 SEK | 2020-09-05 18:27 |
550 SEK | 2020-09-04 17:41 |
450 SEK | 2020-09-05 07:57 |
350 SEK | 2020-09-04 16:55 |
300 SEK | 2020-09-04 08:35 |
200 SEK | 2020-09-03 21:42 |
150 SEK | 2020-09-03 21:28 |
100 SEK | 2020-09-03 20:28 |
100 SEK | Startpris |