Fem svartlackade gavlar, 9+9 hyllplan i valnöt, skåpdel samt skrivskiva. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Höjd 197, hyllplanens bredd 58-78)
4 600 SEK | 2020-09-06 11:49 |
4 400 SEK | 2020-09-06 11:54 |
3 600 SEK | 2020-09-05 09:21 |
3 100 SEK | 2020-09-04 11:00 |
2 000 SEK | 2020-09-04 09:58 |
1 900 SEK | 2020-09-04 09:06 |
1 500 SEK | 2020-09-04 08:30 |
600 SEK | 2020-09-04 07:56 |
150 SEK | 2020-09-03 22:38 |
100 SEK | Startpris |