Fanerat med inläggningar. Invändigt med tre hyllplan av glas. Kortsidor med en dörr vardera. Nedtill med lucka, invändigt 8st lådor. Förgyllda beslag. Skiva med repor. (Höjd 158, bredd 100, djup 43)
2 300 SEK | 2020-09-05 21:14 |
2 200 SEK | 2020-09-06 11:49 |
1 700 SEK | 2020-09-03 23:23 |
1 600 SEK | 2020-09-03 21:05 |
500 SEK | 2020-09-03 20:34 |
100 SEK | Startpris |