Rikt skulpterad trä, med dekor av växtlighet. Infattning i plåt. Sprickor, slitage, dekorlagningar. (Höjd 94, bredd 61, djup 20)
27 000 SEK | 2020-09-06 11:58 |
26 500 SEK | 2020-09-06 11:59 |
7 000 SEK | 2020-09-06 11:20 |
4 000 SEK | 2020-09-05 19:24 |
1 900 SEK | 2020-09-04 13:52 |
1 000 SEK | 2020-09-05 06:18 |
850 SEK | 2020-09-05 00:40 |
750 SEK | 2020-09-04 19:56 |
100 SEK | 2020-09-03 21:06 |
100 SEK | Startpris |