Fanerad. Med beslag i brons. Skiva i sten. Två lås defekta, skivan lagad, mindre fanerskador, renoverad, mindre kompletteringar. (Höjd 81, bredd 129, djup 60)
23 000 SEK | 2020-09-06 11:51 |
22 500 SEK | 2020-09-06 11:00 |
20 000 SEK | 2020-09-06 10:32 |
10 000 SEK | 2020-09-05 19:58 |
9 400 SEK | 2020-09-05 15:55 |
9 000 SEK | 2020-09-05 06:27 |
8 400 SEK | 2020-09-05 00:26 |
5 400 SEK | 2020-09-04 13:48 |
5 000 SEK | 2020-09-03 22:47 |
4 800 SEK | 2020-09-04 03:54 |
4 400 SEK | 2020-09-03 22:46 |
3 600 SEK | 2020-09-03 22:42 |
3 000 SEK | 2020-09-03 22:40 |
100 SEK | Startpris |