Doublé. Emaljerad urtavla. Urtavla med skador, sliten förgyllning. (Diameter 50mm)
1 200 SEK | 2020-09-06 02:35 |
1 100 SEK | 2020-09-05 22:43 |
350 SEK | 2020-09-04 21:24 |
150 SEK | 2020-09-04 05:30 |
100 SEK | Startpris |