Stämplad, signerad. Ytslitage. (Höjd 16, vikt 200g.)
5 800 SEK | 2020-09-06 11:08 |
5 600 SEK | 2020-09-06 11:00 |
3 200 SEK | 2020-09-05 20:10 |
2 600 SEK | 2020-09-04 20:27 |
2 100 SEK | 2020-09-03 22:31 |
1 300 SEK | 2020-09-04 17:54 |
900 SEK | 2020-09-04 11:32 |
750 SEK | 2020-09-04 01:26 |
600 SEK | 2020-09-03 22:15 |
150 SEK | 2020-09-03 20:41 |
100 SEK | Startpris |