Matgafflar 10st, matknivar 5st, matskedar 12st, förrättsgafflar 4st, förrättsknivar 4st, en förrättssked samt två smörknivar. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 22, totalvikt 1800g.)
5 800 SEK | 2020-08-14 21:01 |
5 600 SEK | 2020-08-16 07:42 |
3 800 SEK | 2020-08-13 21:20 |
1 100 SEK | 2020-08-13 23:24 |
100 SEK | Startpris |