Matskedar 6st, matgafflar 6st, matknivar 6st, förrättsgafflar 6st, förrättsknivar 6st, förrättsskedar 6st, kaffeskedar 6st, moccaskedar 6st, smörgåsknivar 6st, smörgåsgafflar 6st samt serveringsbestick 5st. Graverat monogram. Matknivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Totalvikt 2880g., matknivarnas längd 25)
8 000 SEK | 2020-08-14 20:53 |
7 800 SEK | 2020-08-16 11:58 |
7 400 SEK | 2020-08-15 22:23 |
5 000 SEK | 2020-08-13 21:25 |
1 100 SEK | 2020-08-13 23:22 |
250 SEK | 2020-08-13 22:52 |
100 SEK | Startpris |