Hexagonal form. Bruksslitage, repor. (Diameter 16mm)
3 000 SEK | 2020-08-14 13:42 |
3 000 SEK | 2020-08-16 11:57 |
2 600 SEK | 2020-08-16 08:59 |
2 200 SEK | 2020-08-15 17:30 |
1 300 SEK | 2020-08-14 12:16 |
950 SEK | 2020-08-14 11:51 |
600 SEK | 2020-08-14 11:25 |
500 SEK | 2020-08-14 00:10 |
450 SEK | 2020-08-13 23:33 |
250 SEK | 2020-08-13 23:02 |
150 SEK | 2020-08-13 22:38 |
100 SEK | Startpris |