Förnicklad boett. Emaljerad urtavla. Skador, slitage. (Diameter 55mm)
350 SEK | 2020-07-26 10:10 |
300 SEK | 2020-07-26 11:13 |
150 SEK | 2020-07-25 17:28 |
100 SEK | Startpris |