Stengods. Stämplade. En med fotnagg. (Höjd 12-18)
1 100 SEK | 2020-07-23 23:22 |
1 000 SEK | 2020-07-23 21:05 |
800 SEK | 2020-07-23 19:45 |
500 SEK | 2020-07-23 19:58 |
100 SEK | Startpris |