Vitglaserat stengods. Signerade. Mindre fläckar, den större med smärre glasyrnagg. (Höjd 13-20)
2 200 SEK | 2020-07-26 12:00 |
2 100 SEK | 2020-07-26 11:58 |
1 500 SEK | 2020-07-26 10:34 |
1 400 SEK | 2020-07-25 23:22 |
1 000 SEK | 2020-07-23 20:41 |
900 SEK | 2020-07-24 03:34 |
100 SEK | Startpris |