Brons. Urvverket stämplat Samuel Marti. Nyckel finns. Mindre emaljskador. Slitage. (Höjd 45)
1 500 SEK | 2020-07-26 11:44 |
1 400 SEK | 2020-07-26 10:58 |
1 300 SEK | 2020-07-25 23:48 |
1 100 SEK | 2020-07-24 12:37 |
700 SEK | 2020-07-23 21:45 |
700 SEK | 2020-07-23 22:08 |
600 SEK | 2020-07-23 21:24 |
100 SEK | Startpris |