Emaljmålad urtavla, med erotisk scen och funktion. Boettens baksida med graverad dekor. Monogramsignerad TIS. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boett med repor. (Diameter 50mm)
3 000 SEK | 2020-07-26 10:23 |
2 900 SEK | 2020-07-25 20:39 |
2 400 SEK | 2020-06-15 15:15 |
1 600 SEK | 2020-07-24 00:19 |
1 400 SEK | 2020-07-23 23:59 |
700 SEK | 2020-07-23 23:20 |
600 SEK | 2020-07-23 20:09 |
150 SEK | 2020-07-23 19:06 |
100 SEK | Startpris |