Fodral i mahogny, med dekorer i förgylld metall. Urtavla med ytslitage. (Höjd 45, bredd 31)
1 800 SEK | 2020-07-26 09:12 |
1 700 SEK | 2020-07-25 22:55 |
1 500 SEK | 2020-07-25 22:33 |
950 SEK | 2020-07-25 17:01 |
850 SEK | 2020-07-24 18:16 |
800 SEK | 2020-07-23 20:20 |
800 SEK | 2020-07-23 21:41 |
100 SEK | 2020-07-23 19:33 |
100 SEK | Startpris |