Bl.a. Zenith, Facon Breguet. Skador, slitage. (Diameter ca.50mm)
900 SEK | 2020-07-26 11:36 |
850 SEK | 2020-07-24 18:43 |
700 SEK | 2020-07-24 15:00 |
650 SEK | 2020-07-23 20:42 |
450 SEK | 2020-07-23 23:39 |
100 SEK | Startpris |