Automatic. Stål samt förgyllt stål. Zodiac, Tissot Seastar samt Certina Town and Country. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter ca.35mm)
1 800 SEK | 2020-07-26 11:47 |
1 700 SEK | 2020-07-26 09:59 |
1 600 SEK | 2020-07-26 01:55 |
1 400 SEK | 2020-07-26 00:05 |
800 SEK | 2020-07-24 18:43 |
650 SEK | 2020-07-24 17:13 |
400 SEK | 2020-07-23 21:27 |
200 SEK | 2020-07-23 20:10 |
100 SEK | Startpris |