Kaffekoppar 10st, kaffefat 11st, sockerskål samt 10st assietter. En assiett med nagg. Glasyrnötningar, bruksslitage. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 7,5)
2 600 SEK | 2020-07-26 05:54 |
2 500 SEK | 2020-07-25 10:14 |
2 000 SEK | 2020-07-24 15:21 |
1 800 SEK | 2020-07-23 18:55 |
1 000 SEK | 2020-07-23 19:28 |
300 SEK | 2020-07-23 18:53 |
100 SEK | Startpris |