Kaffekoppar 7st, kaffefat 13st samt assietter 12st. En assiett med nagg. Bruksslitage, mindre fläckar, smärre glasyrnötningar. (Kopparnas höjd 6, diameter 7)
1 400 SEK | 2020-07-26 11:06 |
1 300 SEK | 2020-07-25 13:31 |
1 200 SEK | 2020-07-24 21:07 |
950 SEK | 2020-07-24 07:25 |
850 SEK | 2020-07-24 20:52 |
550 SEK | 2020-07-24 20:09 |
350 SEK | 2020-07-24 12:54 |
250 SEK | 2020-07-24 06:54 |
200 SEK | 2020-07-23 22:26 |
150 SEK | 2020-07-23 18:52 |
150 SEK | 2020-07-23 19:30 |
100 SEK | Startpris |