Förnicklade boetter. Emaljerade urtavlor. Slitage, skador. (Diameter 50mm)
450 SEK | 2020-07-23 20:39 |
400 SEK | 2020-07-24 18:38 |
250 SEK | 2020-07-23 23:39 |
100 SEK | Startpris |