STOCKHOLM. Riksdaler 1610. MEVM i frånsidans omskrift. SM 23a. JH 61. 29,03 g. Tilltalande patina. Pleasant patina. Kvalitet 1+
24 000 SEK | 2020-06-14 13:08 |
23 000 SEK | 2020-06-14 14:38 |
15 000 SEK | 2020-06-07 16:16 |
13 500 SEK | 2020-06-10 09:50 |
11 000 SEK | 2020-06-06 01:02 |
9 600 SEK | 2020-06-06 15:23 |
8 000 SEK | 2020-06-04 21:02 |
8 000 SEK | Start price |