STOCKHOLM. Daler 1561. SM 5. JH 17. 28,39 g. Kantskador. Repor/gniden/rengjord. Edge damages. Scratches/rubbed/cleaned. Ex Ahlström auktion 36, nr 74. Kvalitet 1+
17 000 SEK | 2020-06-10 11:23 |
16 500 SEK | 2020-06-14 17:11 |
15 500 SEK | 2020-06-14 17:09 |
11 500 SEK | 2020-06-14 11:48 |
9 000 SEK | 2020-06-14 07:58 |
7 800 SEK | 2020-06-12 20:12 |
5 400 SEK | 2020-06-12 19:09 |
5 000 SEK | 2020-06-05 22:33 |
5 000 SEK | Start price |