Nysilver. Lock i bakelit. Cocktailglas invändigt förgyllda. Bruksslitage. (Höjd 8-22)
1 300 SEK | 2020-06-07 11:51 |
1 200 SEK | 2020-06-07 11:53 |
1 000 SEK | 2020-06-05 19:26 |
1 000 SEK | 2020-06-07 11:45 |
850 SEK | 2020-06-06 22:56 |
750 SEK | 2020-06-04 21:51 |
500 SEK | 2020-06-04 21:53 |
100 SEK | 2020-06-04 20:24 |
100 SEK | Startpris |