Teckning, kroginteriör. Signerad och daterad 1885. Inramad. (21,5x27)
1 400 SEK | 2020-06-07 00:46 |
1 300 SEK | 2020-06-07 09:59 |
600 SEK | 2020-06-07 00:26 |
550 SEK | 2020-06-06 14:41 |
500 SEK | 2020-06-04 21:16 |
500 SEK | 2020-06-04 21:51 |
100 SEK | Startpris |