Färglagd etsning, "Stubbe". Signerad. Inramad. (10x8)
550 SEK | 2020-06-07 11:57 |
500 SEK | 2020-06-07 10:11 |
300 SEK | 2020-06-05 22:15 |
100 SEK | 2020-06-05 00:19 |
100 SEK | Startpris |