Med geometrisk dekor. Signerade. Bruksslitage. (Längd 25mm, vikt 26,8g.)
21 500 SEK | 2020-06-07 11:44 |
21 000 SEK | 2020-06-07 11:47 |
18 000 SEK | 2020-06-05 17:14 |
17 500 SEK | 2020-06-01 17:54 |
8 200 SEK | 2020-06-04 19:06 |
100 SEK | Startpris |