Olja på duk, mansporträtt. Signerad. Veck, mindre färgbortfall. (49x39)
2 200 SEK | 2020-06-07 06:52 |
2 100 SEK | 2020-06-07 10:58 |
1 100 SEK | 2020-06-06 15:03 |
250 SEK | 2020-06-05 21:38 |
150 SEK | 2020-06-05 11:18 |
100 SEK | Startpris |