Olja på duk, motiv från Capri. Signerad. (39x49)
650 SEK | 2020-06-07 11:38 |
600 SEK | 2020-06-07 11:23 |
550 SEK | 2020-06-06 12:29 |
400 SEK | 2020-06-05 22:29 |
100 SEK | Startpris |