Hästar med originalmålning. Stall i trä. Färgslitage, nötningar. Stallet med dekorskador. (Stallets längd 58, djup 30, höjd 44)
1 300 SEK | 2020-06-07 12:01 |
1 200 SEK | 2020-06-07 11:49 |
1 100 SEK | 2020-06-07 10:44 |
1 000 SEK | 2020-06-07 11:27 |
900 SEK | 2020-06-07 08:47 |
850 SEK | 2020-06-06 22:54 |
800 SEK | 2020-06-06 15:27 |
750 SEK | 2020-06-06 14:59 |
700 SEK | 2020-06-06 11:50 |
600 SEK | 2020-06-05 20:55 |
550 SEK | 2020-06-05 20:32 |
500 SEK | 2020-06-05 19:16 |
100 SEK | 2020-06-04 19:59 |
100 SEK | Startpris |