Olja på väv, picknick. Signerad, daterad 53. Kant med färgbortfall. (85x65)
400 SEK | 2020-06-07 11:58 |
350 SEK | 2020-06-07 12:00 |
250 SEK | 2020-06-07 11:44 |
100 SEK | 2020-06-06 08:20 |
100 SEK | Startpris |