Olja på duk, figurscen. Signerad. (65x54)
1 200 SEK | 2020-06-07 12:51 |
1 100 SEK | 2020-06-07 10:30 |
950 SEK | 2020-06-07 08:26 |
650 SEK | 2020-06-06 23:52 |
550 SEK | 2020-06-05 16:55 |
500 SEK | 2020-06-04 23:26 |
200 SEK | 2020-06-04 20:29 |
100 SEK | Startpris |