Akvarell, komposition. Signerad och daterad 16-11-63. Inramad. Passepartout nedtill med fuktfläckar. (68x48)
5 400 SEK | 2020-06-07 08:45 |
5 200 SEK | 2020-06-07 11:36 |
3 600 SEK | 2020-06-07 11:27 |
2 900 SEK | 2020-06-02 10:38 |
100 SEK | Startpris |