Skulptur i järn, figur. Sockel av trä. Signerad och daterad 76. (Höjd 30)
350 SEK | 2020-06-05 17:22 |
300 SEK | 2020-06-05 03:57 |
200 SEK | 2020-06-05 16:15 |
100 SEK | 2020-06-04 22:57 |
100 SEK | Startpris |