Etsning, "Månuppgång". Signerad. I plåten daterad 42. Inramad. Något gulnat blad. (21,5x26)
250 SEK | 2020-06-07 10:41 |
200 SEK | 2020-06-06 13:40 |
150 SEK | 2020-06-06 09:44 |
100 SEK | 2020-06-04 23:46 |
100 SEK | Startpris |