Etsning, "Augusti". Signerad. Inramad. Bladet något gulnat. (22x28)
250 SEK | 2020-06-07 09:23 |
200 SEK | 2020-06-06 10:44 |
150 SEK | 2020-06-06 09:43 |
100 SEK | Startpris |