Olja på papper, komposition med figurer. Signerad och daterad 1970. (38x42)
1 600 SEK | 2020-06-07 11:46 |
1 500 SEK | 2020-06-07 12:00 |
850 SEK | 2020-06-07 11:48 |
550 SEK | 2020-06-07 00:24 |
400 SEK | 2020-06-06 09:55 |
350 SEK | 2020-06-05 23:00 |
100 SEK | 2020-06-04 21:09 |
100 SEK | Startpris |