Olja på duk, vilande munk. Osignerad. Bronserad ram, med dekorbortfall. (40x31)
2 100 SEK | 2020-06-07 03:58 |
2 000 SEK | 2020-06-07 11:13 |
1 000 SEK | 2020-06-07 08:22 |
800 SEK | 2020-06-06 15:41 |
300 SEK | 2020-06-05 16:51 |
200 SEK | 2020-06-05 14:10 |
100 SEK | 2020-06-04 22:53 |
100 SEK | Startpris |