Originalmålning. Kontursågat krön. Ytslitage. (Höjd 74, bredd 50, djup 23)
Proveniens; Carl Åkerströms samlingar.
450 SEK | 2020-06-06 17:16 |
400 SEK | 2020-06-06 19:59 |
100 SEK | 2020-06-04 21:25 |
100 SEK | Startpris |