Bordsgafflar 12st, dessertskedar 12st samt bordsknivar 12st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Vikt exklusive knivar 737g., knivarnas vikt 696g., knivarnas längd 20,5)
3 000 SEK | 2020-06-04 22:21 |
2 900 SEK | 2020-06-06 22:53 |
2 200 SEK | 2020-06-04 21:03 |
150 SEK | 2020-06-04 21:06 |
100 SEK | Startpris |