Etsning, "Akropolis". Signerad. Inramad. Bladet något gulnat. (22,5x32)
350 SEK | 2020-06-07 11:56 |
300 SEK | 2020-06-07 09:24 |
250 SEK | 2020-06-07 08:27 |
100 SEK | Startpris |