På duk. Landskap med figurer. Osignerade. I senare ramar. Fläckar, färgslitage, krackelering, retuscher. (31x53)
1 100 SEK | 2020-06-07 11:13 |
1 000 SEK | 2020-06-07 05:29 |
650 SEK | 2020-06-06 16:24 |
300 SEK | 2020-06-06 14:50 |
100 SEK | 2020-06-04 19:31 |
100 SEK | Startpris |