Olja på duk. Signerade. Smärre krackeleringar. (50x101)
1 100 SEK | 2020-06-07 11:42 |
1 000 SEK | 2020-06-07 09:52 |
900 SEK | 2020-06-06 21:46 |
800 SEK | 2020-06-07 08:02 |
500 SEK | 2020-06-06 11:22 |
200 SEK | 2020-06-05 20:46 |
100 SEK | Startpris |