Rostfritt stål. Bordsskedar 10st, bordsgafflar 11st samt bordsknivar 12st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 21)
750 SEK | 2020-06-07 11:56 |
700 SEK | 2020-06-07 10:49 |
650 SEK | 2020-06-06 17:25 |
500 SEK | 2020-06-06 11:47 |
400 SEK | 2020-06-05 13:43 |
250 SEK | 2020-06-05 12:03 |
200 SEK | 2020-06-05 08:48 |
100 SEK | 2020-06-04 21:22 |
100 SEK | Startpris |