Emaljmålat och förgyllt opalinglas. Fot i delvis förgylld mässing. Med dekor av sphinxar. Omarbetad från fotogen. Metallen med fläckar och små bristningar. (Total höjd 60)
Proveniens: Salnecke slott.
550 SEK | 2020-06-05 22:40 |
550 SEK | 2020-06-07 12:02 |
450 SEK | 2020-06-07 08:13 |
350 SEK | 2020-06-05 03:52 |
100 SEK | Startpris |